Inwestycja

         Inwestycja  polega  na budowie pięciu budynków mieszkalnych  jednorodzinnych w zabudowie szeregowej  zlokalizowanych w Jeleniej Górze przy ul. Paderewskiego. Budynki są niepodpiwniczone z użytkowym poddaszem, „strychem” oraz garażem. Wejście do budynków od strony wschodniej tzn. od ulicy Paderewskiego. Bryła budynku foremna, przykryta dachem dwuspadowym. Dojście i dojazd do przedmiotowych budynków zostanie wykonane z bruku. Na parterze zlokalizowana będzie strefa dzienna składająca się z kuchni, salonu z jadalnią, WC, hallu, wiatrołapu i garażu. Na poddaszu zaprojektowano trzy pokoje, łazienkę, garderobę, przedpokój, klatkę schodową. Obiekty będą wyposażone w instalacje wewnętrzne: ciepłej i zimnej wody użytkowej, kanalizacji sanitarnej, elektryczną, gazową. Centralne ogrzewanie z kotła gazowego (dwufunkcyjnego z zamkniętą komorą spalania) zainstalowanego w garażu wraz z instalacją grzewczą. Budynek wykonany będzie w technologii tradycyjnej murowanej, dojście i dojazd do budynku zostaną wykonane z bruku, teren posesji będzie ogrodzony.

Segmenty zostaną wykonane do stanu deweloperskiego wraz z zagospodarowaniem terenu wokół z możliwością wykończenia „pod klucz”.

Inwestycja podzielona jest na dwa etapy.  Pierwszy obejmuje budowę trzech segmentów, w tym jeden skrajny o powierzchni użytkowej 176m2 i dwóch środkowych o powierzchni użytkowej 151 m2 każdy. Drugi etap polega na budowie dwóch budynków ; jeden środkowy 151m2 i jeden skrajny 176m2.

         Realizowana inwestycja ma dostarczyć na rynek produkt kompleksowy, funkcjonalny, oszczędny w eksploatacji i komfortowy.